­­­­­­Regulile și formatul
Reguli Formatul
Mod de conexiune: pentru a adăuga un adversar, la prieteni în FIFA17 Să negocieze meciuri nevoie prin mesajele PSNetwork.
O echipă de nivel: 85 Numărul de meciuri: 26 de jocuri de excursii. Vă rugăm să rețineți că jocurile de timp suplimentar nu este permisă.
Format de joc: rețea meciuri amicale Încălcare: este Strict interzis să părăsească jocul înainte de fluierul final. Pedeapsa tehnică înfrângerea de 3:0.
Viteza de joc: norma Forță majoră: În caz de deconectare în timpul jocului. Repetare meci este permis.
Durata unei reprize: 6 minute Rezultatul: Necesitatea de a face o captură de ecran de joc după meci. Adăugați capturi de ecran neapărat, deoarece, în caz de litigiu — aceasta va fi o dovadă de rezultatul meciului.
Control: orice Rezultatul meciului trebuie să trimită o scrisoare pe mail moldfootsim@bk.ru
Tip de compoziție: online Situații controversate: în Cazul în care există suspiciuni și dovezi fault de joc. Nevoia de a scrie admin scrisoare pe mail moldfootsim@bk.ru cu o descriere a încălcării și capturi de ecran.
Formația: orice